DOSTAWA

1. Produkty z oferty "WYSYŁKA 24H" są wysyłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. W przypadku przesyłek opłacanych przelewem termin ten liczony jest od daty zaksięgowania płatności na naszym rachunku. 

2. Produkty wytwarzane na zamówienie po złożeniu zamówienia wysyłane są zgodnie z informacją podaną w opisie każdego z produktów(prawy górny róg opisu produktu).

3. Wysyłki są realizowane tylko i wyłącznie na terenie Polski.

4. Dostawa 0zł obowiązuje przy zamówieniu powyżej 2000zł.

UWAGA: Termin ten jest szacunkowym terminem wysyłki, nie jest to termin dostawy. Termin dostawy jest uzależniony od firmy kurierskiej. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. W dniu nadania przesyłki wysyłamy do Państwa email z informacją i danymi do jej śledzenia w firmie kurierskiej.

UWAGA: Dostawa mebli jest realizowana bez usługi wnoszenia. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia przesyłek/paczek/palet do mieszkań/domów. W przypadku bloków kurier nie wnosi przesyłek/paczek/palet do klatek schodowych. Przesyłki umieszczone na palecie dostarczane są do miejsca gdzie umożliwiają to warunku techniczne. Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana powraca do magazynu ALMER MEBLE gdzie oczekuje na odbiór przez kupującego lub ponowną wysyłkę. Koszty ponownej wysyłki ponosi kupujący.

Przesyłki umieszczane na paletach dla bezpieczeństwa to: stoły, ławostoły oraz zestawy mebli dla dzieci i młodzieży.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt nr tel. 44 6824803 (pn-pt: 8:00 - 14:00) lub pod adresem: marcin@almermeble.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl