GWARANCJA i ZWROTY

Meble wykonane są z płyt laminowanych pochodzących z renomowanych fabryk KASTAMONU oraz KRONOSPAN w klasie higienicznej E1, obrzeży ABS/PCV, wkrętów oraz konfirmatów zbadanych przez Instytut Techniki Budowlanej (akredytacja AB023) potwierdzający ich bezpieczeństwo i wytrzymałość oraz atestowanych okuć meblowych GTV oraz GTV VERSALITE.

Na nasze produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Gwarancja oraz zasady użytkowania i konserwacji mebli

 meble powinny być użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem;

 meble należy użytkować w pomieszczeniach suchych, zamkniętych i zabezpieczonych przed szkodliwymi wpływami atmosferycznymi oraz działaniem intensywnych promieni słonecznych;

 powierzchnie mebli laminowane i wykończone emaliami należy wycierać delikatnie wilgotną tkaniną, a następnie niezwłocznie wysuszyć miękką i sucha tkaniną;

 należy okresowo sprawdzać sztywność zamocowania zawiasów, prowadnic, podnośnika lub/i nóg ławy/stołu.

 w przypadku produktów wykonanych z płyt MDF AKRYL po zdjęciu folii ochronnych nie wolno dotykać białej powierzchni akrylowej, ponieważ w czasie od 24 do 72 godzin ulega ona utwardzeniu. Czas tez uzależniony będzie od wilgotności powietrza w danym pomieszczeniu.

UWAGA: niedopuszczalne jest przesuwanie ciężkich i ostrych przedmiotów po powierzchni mebli, które mogłyby spowodować powstanie zarysowań;

UWAGA: nie podlegają reklamacji uszkodzenia, stłuczenia, zarysowania mebli powstałe wyniku nieprawidłowego ich montażu, użytkowania, przenoszenia oraz transportowania.

UWAGA: nie podlegają reklamacji rozwarstwienia, spuchnięcia, podniesienia okleiny płyt meblowych na krawędziach powstałe w wyniku kontaktu z płynem lub wilgocią (np.: zalanie wodą, mokre obrusy lub przeciekające wazony stojące na blacie itp) oraz powstałe w wyniku niewłaściwej konserwacji.

Niniejsza gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie sprzedaży konsumenckiej. Zakupy związane z działalnością gospodarczą objęte są gwarancją udzielaną na 12 miesięcy i nie są objęte regulacjami związanymi ze sprzedażą konsumencką, czyli są objęte całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.

ZWROTY

Kupujący może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Koszt transportu zwrotnego ponosi kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Towar należy zwracać w stanie fabrycznym bez żadnych uszkodzeń i śladów użytkowania. Wszelkie koszty  związane z przywróceniem produktu do stanu pozwalającego na jego dalszą sprzedaż wysyłkową jako nowy, nieużywany, naprawą, wymianą, czyszczeniem itp. zmniejszające jego wartość ponosi kupujący.

Nie podlegają zwrotowi produkty nieprefabrykowane, wykonywane dla kupującego, po złożeniu zamówienia, w przypadku których możliwy jest wybór z szerokiej palety dostępnych opcji kolorystyki oraz różnych wymiarów. W ofercie sklepu produkty nieprefabrykowane to wszystkie, ktorych termin realizacji jest oznaczony jako dłuższy niż 24 godziny i oznaczone jako "dostępny na zamówienie".

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl