Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 2 000,00 zł.
Pytanie
W jaki sposób trafiłeś na naszą stronę?
Rabaty Promocje Gratisy

Warunki udzielania rabatów cenowych

Terminy realizacji zamówień określone są w opisach produktów i wynoszą od 10 do 15 dni roboczych. W okresach przedświątecznych i urlopowych terminy realizacji wynoszą do 20 dni roboczych.

1. Zamówienie o wartości powyżej 2000zł wysyłane jest bezpłatnie (2000zł to wartość zamówionych produktów bez kosztów wysyłki). Bezpłatna wysyłka jest łączona z innymi promocjami i nie wyklucza ich. 

2. Do zamówienia o wartości zakupionych produktów powyżej 3000zł kupujący może wybrać jedno krzesło gratis. Krzesła można wybrać z bieżącej oferty sklepu. Ilość krzeseł w ofercie promocyjnej jest ograniczona. Oferta ta jest łączona z innymi promocjami i nie wyklucza ich. 

UWAGA: Kurier nie ma obowiązku wnoszenia do mieszkania paczek ważących powyżej 30kg oraz przesyłek umieszczonych na palecie . Paczki powyżej 30kg oraz przesyłki umieszczone na palecie to ławy, ławostoły, stoły oraz meble dla dzieci. W przypadku bloków kurier nie wnosi paczek powyżej 30kg oraz przesyłek paletowych do klatek schodowych. Przesyłki umieszczone na palecie dostarczane są do miejsca gdzie umożliwiają to warunki techniczne. Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana powraca do magazynu ALMER MEBLE gdzie oczekuje na odbiór przez kupującego lub ponowną wysyłkę. Koszty ponownej wysyłki ponosi kupujący.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl