SCHOOL N20S łóżko dla dzieci z SZUFLADĄ 140/70

SCHOOL N20S łóżko dla dzieci z SZUFLADĄ 140/70
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 25 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 898,00 zł

Cena regularna: 998,00 zł

898.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 998,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Promocja trwa do 12 lutego 2026

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Łóżko SCHOOL N20S + SZUFLADA

Mebel jest wykonany z atestowanej płyty melaminowanej o grubości 18mm. Fronty oraz elementy ozdobne wykonane są z płytą MDF pokrytej okleiną PVC. Krawędzie skrzyni mebla wykończone są obrzeżami PCV/ABS zabezpieczającymi je przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią.

 


Cechą charakterystyczną kolekcji są frezowania na frontach z elementami ozdobnymi wykonanymi w technologii 3D. Zaokrąglone zewnętrzne krawędzie frontów sprawiają, że użytkowanie mebla staje się bezpieczniejsze.

 

W skład zestawu prezentowanego w tej ofercie wchodzą:

- łóżko 20S

- szuflada na pościel

- stelaż z listew o grubość 2cm

- barierka

 

Do łóżka można domówić pasujący materac w zakładce MATERACE

 

MATERIAŁY wykorzystane do o produkcji łóżka to wysokiej jakości płyta melaminowana i MDF o grubości 18mm i 20mm. Krawędzie mebla wykończone są obrzeżami PCV/ABS zabezpieczającymi mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Do produkcji mebli wykorzystujemy tylko atestowane materiały w klasie higienicznej E1.

STELAŻ ŁÓŻKA wykonany jest z litego drewna bukowego lub sosnowego. Listwy mają grubości 20mm i połączone są taśmą, co zapobiega ich przesuwaniu się w czasie użytkowania. Maksymalne obciążenie stelaża łóżeczka to 90kg.

Łóżko wyposażone jest w SZUFLADĘ na pościel lub zabawki. Szuflada posiada gumowe kółka nie rysujące podłogi.

 


 

Wymiary łóżka:

  • 140/70 powierzchnia spania; wymiary zewnętrzne łóżka: szer: 144cm,  wys. 85cm,  gł: 82cm; wymiary materaca: szer: 140cm,  wys. 8cm,  gł: 70cm;

 

 

Kolorystyka (przykładowe aranżacje): 

- biel + biel

- biel + dąb canyon

- biel + różowy

- biel + zielony limonka

Zmiana kolorystyki to zmiana koloru blatu oraz listwy dolnej - tak jak przedstawiono to na zdjęciach poniżej.

Mebel jest przeznaczony do samodzielnego montażu. W paczce znajdują się akcesoria, instrukcja montażu oraz dokument sprzedaży (paragon lub na życzenie faktura VAT). 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

20 września 2020

Myślałam że meble będą po 3 tygodniach a tu pojawiły się jeszcze przed czasem. Kontakt cały czas był bardzo dobry i pomocny. Mebelki prezentują się świetnie. Polecam 100%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl